۰۹۱۹۲۳۰۳۹۹۷

۰۲۱۳۳۴۶۷۶۹۶

تاریخچه و فعالیت های هوشمند درب

شرکت هوشمند درب قاعم درسال 1385 فعالیت خود را درضمینه طراحی ونصب دربهای اتوماتیک آغازکرده ودرسال 1388به ثبت رسیده وتوانسته درراستای جلب رضایت مشتری پیشرفت خوبی داشته باشدوبا دراختیارگرفتن نیروی متخصص وحرفه ای تمام تلاش خود رابه کار گرفته تاحدامکان معایب این کار را برطرف کرده وبهترین بازدهی را ازسیستمهای موجود داشته باشد

هوشمند درب


درب های اتوماتیک

سیستم کشویی درب اتوماتیک، در فضا صرفه جویی میکند. درب اتوماتیک کرکره ای در مناطق ورودی برای پارکینگ ها و مغازه ها استفاده می شود.
درب اتوماتیک پارامتری است که طیف تقریبا نامحدودی از گزینه های طراحی درب را شامل میشود. روزانه میلیون ها نفر از انواع درب اتوماتیک استفاده میکنند و از راحتی استفاده آن لذت می برند. در مدرن ترین طراحی ها و نوآورانه ترین دیزاین های درب اتوماتیک، قابلیت های کاربری بالا، امنیت، راحتی و طراحی اولویت دارند. سیستم کشویی درب اتوماتیک، در فضا صرفه جویی میکند و طراحی ظریفی دارد. درب اتوماتیک کرکره ای در مناطق ورودی برای پارکینگ ها و مغازه ها استفاده می شود. این دسته از درب اتوماتیک زیبایی را با بیشترین قابلیت ارائه میکنند.

هوشمند درب


درب های شیشه ای

شرکت درب هوشمند ، با طراحی خلاقانه، درب شیشه ای را برای کاربردهای مختلف ارائه میدهد. درب ساختاری از بنا ست که علاوه بر عبور و مرور ، وظیفه ی تفکیک فضایی و حفظ حریم شخصی را برعهده دارد و مانعی برای نفوذ گرد و خاک می باشد. شرکت درب هوشمند ، با طراحی خلاقانه، درب شیشه ای قابدار و گونه های دیگر درب شیشه ای برقی را برای کاربردهای مختلف ارائه میدهد. از انواع این درب شیشه ای میتوان به درب شیشه ای قابدار آلومینیومی طرح اتوماتیک و همچنین درب شیشه ای قابدار برقی اشاره کرد.

هوشمند درب